Page 2 - Adel Gümrük Müşavirliği ve Lojistik A.Ş.
P. 2

 DEL Daima Güvenle... GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE LOJİSTİK A.Ş.
 ADEL GÜMRÜK
Şirketimiz Gümrük Müşaviri - Gümrük Müşavir Yardımcısı Yetki Belgesi sahibi, uzman müşteri danışmanları, Mevzuat Servisi ve Gümrük İdarelerinde bulunan sabit operasyon ekibi ile müşterilerimize yasalar çerçevesinde özel hizmetler sunmaktadır. Adel Gümrük Müşavirliği Bilişim Teknolojisi alt yapısı ile sektördeki yenilikleri takip ederek firmalarımıza sunmaktadır.
AB Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları eşzamanlı olarak izlenerek ve meydana gelen değişiklik ,yenilik ve gelişmeler Türk Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatına paralel olarak sistemimizde anında güncellenmektedir. Sevkiyat öncesinden başlayan hizmetlerimiz malın tesliminde sonlanmaktadır. Gerekli belgelerin eksiksiz ve sorunsuz oluşturulması, mevzuata uygun sevkiyatlar için ön bildirimlerin ve hazırlıkların yapılması, her türlü yurt dışı iletişimin gerçekleştirilmesi gibi konular sevkiyat öncesi hizmetlerimizin başlıcalarıdır.
Bu hizmetlerimiz sayesinde işlemlerinizdeki olası aksaklıklar engellenmekte ve minimize edilmektedir. Ayrıca bünyemizde geliştirdiğimiz özel kontrol ve denetleme sistemimiz ile hizmetlerimiz en uygun ve doğru biçimde beyan edilmektedir.
T.C. Gümrüklerinin her noktasında interaktif gümrük müşavirlik hizmeti sunabilen ADEL Gümrük Müşavirliği Türkiye’nin neresinde olursa olsun bu inceleme ve kontrollerini Gümrük müşavirlerimiz nezdinde gerçekleştirmektedir.
Adel Gümrük Müşavirliği hızlı, güvenilir, dinamik yapısı ile müşterilerine butik hizmet sunmayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı çalışmalar ve eğitimler neticesinde her müşterisinin özel ve kıymetli olduğunun bilincinde, insan ilişkilerine duyarlı uzman kadrosu ile hizmet sunmanın ve uzun vadeli stratejik çözüm ortağınız olmanın gururunu yaşamaktadır.
HAKKIMIZDA
 2


   1   2   3   4   5