Page 6 - Adel Gümrük Müşavirliği ve Lojistik A.Ş.
P. 6

 DEL Daima Güvenle... GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE LOJİSTİK A.Ş.
 ADEL GÜMRÜK
Dijital Arşivleme ile tüm evraklarınız güvenli bir ortamda saklanmaktadır.
ADEL Gümrük; yenilenen Bilişim Teknolojisi yapısı ile, müşterilerine geriye dönük ve anlık veri aktarımını teknolojik ekipmanları ve geliştirdiği veri sistemi sayesinde önemli avantajlar sağlamaktadır. Optik Arşivleme ile tüm evraklarınız güvenli bir ortamda saklanmaktadır.
Sürekli büyüyen iş hacmi; hızlı ve güvenilir iletişimi zorunlu kılmaktadır. Yapılan ithalat ve ihracat işlemlerinin sonunda fatura ve dekont işlemlerinin de tamamlanmasının ardından dosya içerisindeki tüm evrakları (fatura, konşimento, çeki listesi, dolaşım belgeleri vb.) tek bir pdf. formatı ile arşivleme imkanı sunmaktadır.
Arşivlenen bilgiler hardware üzerinden otomatik olarak yedeklenmektedir. Bu sistem sayesinde; çalışanlarımız gerekli bilgilere kolaylıkla erişim sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerimizin talebi doğrultusunda yetkili kişilere verilecek kullanıcı adı ve özel şifre ile işlemlerinizle ilgili bilgilere anında ulaşabilme olanağı da sunmaktadır.
ADEL Gümrük olarak; çevre duyarlılığımız ve katkılarımız bakımından Optik Arşivleme sistemi ile çevreye olan olumsuz etkilerin de önüne geçmeyi başarmaktayız.
TEKNOLOJİ VE OPTİK ARŞİVLEME
               6


   4   5   6   7   8